Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

r e k l a m a

Recenzja komiksu: "Konungowie: Kara" - tom 3

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Kara" - tom 3

Dość ciekawa i poważna historia fantasy z komiksem "Konungowie: Kara" kończy tą sielankę... W pierwszym tomie, w którym rozpoczęła się ta ciekawie zapowiadająca się historia, oczekiwania na temat "jakości" wszystkich trzech tomów były dość duże. Komiks ten raczej nie rozczarował, ba mocno nas zaciekawił. Z kolei drugi tom, choć czytało się go z większymi wypiekami na twarzy  (przepełniony był szybką akcją), niestety okazał się nieprzeznaczony dla dzieci i dla osób wrażliwszych, ale także nie została w nim zawarta żadna większa bitwa, co nas rozczarowało.  A co możemy powiedzieć o trzecim tomie? Poczytajmy.

Recenzja komiksu: "Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Drugi tom komiksu "Konungowie", jak zresztą poprzedni pierwszy tom, mocno intryguje i ciekawi, do tego stopnia, że będziemy mieć wielką ochotę sięgnąć po następny tomik, choć niestety ostatni, kończący tą opowieść... W tym tomie fabuła, akcja posuwa się do przodu bardzo szybko, a cały komiks czyta się przez to przyjemnie. Dość szybko uświadomimy sobie, że skończyliśmy właśnie go czytać - co najważniejsze z większym zainteresowaniem aniżeli pierwszy tom. Szkoda tylko, że potwierdza się powiedzenie "nie ma rzeczy idealnych"...

Recenzja komiksu: "Konungowie: Najazdy" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Najazdy" - tom 1

Witajcie. Bardzo chcieliśmy przedstawić Wam komiks "Konungowie", który z pewnością wart jest poznania. Mowa o komiksie, który liczy tylko trzy tomy, a rozpala niemal do czerwoności przez co może się spodobać miłośnikom światów wypełnionych mężnymi wojownikami, intrygami i zgliszczami wojny. W tej trzytomowej serii odnajdziemy także potwory oraz trochę magii, co sprawi, że każdy sprecyzowany czytelnik powinien docenić tą serię. Jednym słowem komiks "Konungowie: Najazdy" tom 1 wydany przez wydawnictwo Egmont powinien obowiązkowo leżeć na półce każdego miłośnika fantasy... Dlaczego?


Recenzja komiksu: Niezwykła podróż - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Niezwykła podróż" - tom 1

W kwietniu 2017 roku Wydawnictwo KURC sprawiło wielką niespodziankę, zwłaszcza polskim miłośnikom komiksów kochających komiksy z gatunku "przygoda", "science-fiction" i "steampunk-a". Oto przed Wami recenzja powyższego komiksu: przed Wami "Niezwykła Podróż" - tom 1. Wiemy, mieliśmy szybciej zrecenzować pierwszy tom...

Recenzja komiksu Malcolm Max: Zmartwychwstanie - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Zmartwychwstanie" - tom 2

Po dość długim okresie od napisania recenzji pierwszego tomu polskiego wydania komiksu "Malcolm Max" przyszła wreszcie pora na spojrzenie obiektywnie - jakby inaczej - na drugi tom zatytułowany "Zmartwychwstanie". Komiks przeczytałem jakiś czas temu, dziś sobie tylko odświeżyłem pamięć na potrzeby tej recenzji - przewracając kartkę za kartką tego komiksu. I co mogę powiedzieć na wstępie?

Recenzja komiksu "Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Na wiadomość o polskim wydaniu niemieckiego komiksu  pt. „Malcolm Max” bardzo się ucieszyłem, bowiem oglądając kilka skanów z komiksu spodobała mi się kreska, jak i sam - przedstawiony na skanach - mroczniejszy klimat… Zapewne Wy, jak i ja sam, nie znając treści, zastanawialiście się o czym może być ten komiks? Teraz macie szansę poznania go, jak i naszej szczegółowej oceny.


Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

W grudniu 2015 roku firma Egmont wypuściła na nasz rodzimy rynek drugi z dziewięciu albumów komiksu "Sisters: Będzie zabawa".

W komiksie pt. "Sisters: Będzie zabawa" spotykamy jeszcze więcej wesołych historii, które wydają się nie tylko zabawniejsze, ale niekiedy bardziej "poważniejsze", a więc takich historii, które powinny spodobać się starszym odbiorcom. I chodź słodzimy komiksowi jak możemy, to grzechem by było skłamać, że komiks jest rewelacyjny, bowiem jest on "nierówny" - podobnie jak pierwszy tom, i wciąż wiele brakuje do serii komiksowej "Jeremi".

Recenzja komiksu: "Sisters - album 1 - Podobieństwo rodzinne"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Sisters - album 1 - Podobieństwo rodzinne

W październiku 2015 roku firma Egmont wypuściła na nasz rodzimy rynek pierwszy z dziewięciu albumów komiksu "Sisters: Podobieństwo rodzinne".

Komiks ten, ba a nawet cała seria, z pewnością powinna przypaść do gustu młodszemu czytelnikowi - wszystko za sprawą bardzo miłej i szczegółowej, kolorowej kresce oraz dzięki przedstawieniu śmiesznych perypetii dwóch kochających się siostrzyczek. Sióstr, które pomimo wielkiej miłości, potrafią być również dla siebie niedobre, bardzo krzykliwe, czy zabawnie wścibskie. A czy seria może spodobać się również starym wyjadaczom komiksowym i kolekcjonerom? Wygląda na to, że powinien, choć nie jest to seria tak zabawna jak np. przedstawione perypetie w albumach komiksów z serii: Jeremi...

Recenzja komiksu: "Asteriks - tom 36 - Papirus Cezara"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Asteriks - tom 36 - Papirus Cezara"

Jest rok 50 przed narodzeniem Chrystusa. Cała Galia jest podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna jedyna osada, zamieszkana przez nieugiętych Galów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionistom rzymskim stacjonującym w obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium...


Recenzja komiksu: "Merlin: kontra Święty Mikołaj - album 2"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Merlin: Merlin kontra Święty Mikołaj" - tom 2

Drugi tom przygód czarodzieja Merlina oraz jego kumpli: knura Szynki i ogra Kanapki jest już w sprzedaży.

Tym razem swarliwi bohaterowie, na skutek niewprawnych czarów małego Merlina, są świadkami osobliwej przemiany Świętego Mikołaja. Mikołaj opróżnia rodzinną wioskę Merlina z dzieci, co wydaje się bohaterom czynem niegodnym. Ruszają w pościg za złym Mikołajem i dziećmi ukrytymi w wielkim worze. Tymczasem eliksir Merlina wpływa w całkowicie nieoczekiwany sposób na ogra Kanapkę...

Recenzja komiksu: "Merlin: Kanapka z Szynką - album 1"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Merlin: Kanapka z Szynką" - tom 1

Nareszcie w Polsce! Merlin to seria komiksów przygodowych brawurowo interpretująca mity arturiańskie. Oto Merlin, zanim stał się sędziwym czarodziejem, jest chłopcem psotnym, wesołym i dopiero uczącym się władać magicznymi mocami. Przemierza starą Anglię w poszukiwaniu przygód w towarzystwie osobliwych przyjaciół. Są nimi: ogr Kanapka, smakosz zapiekanek z dzieci oraz wieprz Szynka, krotochwilny mag, na którego rzucono klątwę.

Recenzja komiksu: Ekho: Lustrzany Świat - Nowy Jork - tom 1

Komiksy
okładka Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Ekho: Lustrzany Świat
- Nowy Jork - tom 1"

Ekhö to lustrzany świat Ziemi.

Znajdziemy tam znane nam miasta i państwa,
Ale trochę inne:
Nie ma elektryczności,
Smoki zastępują samoloty pasażerskie,
Wagoniki metra znajdują się
Na plecach dziwnych stonóg...

Lecz najdziwniejsze są
Preshauny,
Które pod postacią włochatych formalistów,
Wydają się trzymać ten świat w ryzach...

Studentka Fourmille
I Yuri, jej współpasażer
Z Boeinga 747 zmierzającego
Do Nowego Jorku,
Zostają wciągnięci
Do Ekhö
I muszą odnaleźć tam swoje miejsce.
Wszystko komplikuje się, gdy Fourmille odkrywa,
Że zamieszkuje ją duch jej zmarłej starej ciotki...

Fantastyczna, dziwna i niecodzienna przygoda, która pokazuje nam dziwne odbicie naszego społeczeństwa.Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?