P O L E C A M Y

r e k l a m a

Recenzja komiksu Malcolm Max: Zmartwychwstanie - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Zmartwychwstanie" - tom 2

Po dość długim okresie od napisania recenzji pierwszego tomu polskiego wydania komiksu "Malcolm Max" przyszła wreszcie pora na spojrzenie obiektywnie - jakby inaczej - na drugi tom zatytułowany "Zmartwychwstanie". Komiks przeczytałem jakiś czas temu, dziś sobie tylko odświeżyłem pamięć na potrzeby tej recenzji - przewracając kartkę za kartką tego komiksu. I co mogę powiedzieć na wstępie?

Recenzja książki: Antologia Wolsung - tom 2

Książka
okładka

Zapraszamy na recenzję książki:

"Antologia Wolsung"

- tom 2

Antologia Wolsung to sztandarowy projekt wydawnictwa Van Der Book. Pierwsza część została zrecenzowana na naszym portalu i zebrała bardzo poprawne oceny. Jak to w zbiorze opowiadań, zdarzały się i słabsze momenty, jednak całokształt zdecydowanie wypada ocenić na plus. Wniosła ona powiew świeżości oraz zaznajomiła z nowym, steampunkowym uniwersum, dotychczas mało popularnym na polskim rynku książkowym. Czy drugi tom utrzymał wysoki poziom?

Recenzja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Filmy
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Piraci ponownie na horyzoncie! Wszyscy spodziewają się jeszcze większej dawki humoru i nietuzinkowej akcji. Czwarta część cyklu nieco rozczarowała oczekiwania fanów i można było ją uznać nawet za mały spin-off serii, bo zabrakło w niej choćby Willa Turnera czy Elizabeth Swan. Tym razem obie postacie wracają na ekrany, ale poza nimi mamy również wiele nowych twarzy, ale czy będzie to gwarancją sukcesu?


Recenzja filmu "Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie"

Filmy
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

"Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie"

Studio Disneya po przejęciu praw do Gwiezdnych Wojen oraz po sukcesie poprzedniej części zatytułowanej "Przebudzenie Mocy" zdecydowało się na kolejną część, którą powinniśmy uznać bardziej za typowy spin-off aniżeli kolejną część, gdyż cała akcja dzieje się przed wydarzeniami z części czwartej zatytułowanej "Nowa Nadzieja".

Recenzja filmu: "Obcy - Przymierze"

Filmy
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

"Obcy: Przymierze"

Ridley Scott powraca do uniwersum, które sam stworzył wraz z filmem Obcy: Przymierze. Przed nami nowy rozdział serii, ale czy aby na pewno przełomowy? Film opowiada o losach załogi statku o nazwie "Przymierze", która odkrywa planetę znajdującą się po drugiej stronie galaktyki. Z pozoru niesamowita planeta okazuje się być ciemnym oraz niebezpiecznym światem. Gdy załoga odkrywa mroczną prawdę, pozostaje im tylko ucieczka...

Recenzja komiksu "Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Porywacze ciał" - tom 1

Na wiadomość o polskim wydaniu niemieckiego komiksu  pt. „Malcolm Max” bardzo się ucieszyłem, bowiem oglądając kilka skanów z komiksu spodobała mi się kreska, jak i sam - przedstawiony na skanach - mroczniejszy klimat… Zapewne Wy, jak i ja sam, nie znając treści, zastanawialiście się o czym może być ten komiks? Teraz macie szansę poznania go, jak i naszej szczegółowej oceny.


Recenzja książki: "Ja Inkwizytor. Kościany Galeon"

Książka
okładka

Zapraszamy na recenzję książki:

"Ja Inkwizytor. Kościany Galeon"

Niekwestionowanym nazwiskiem nr 1 polskiego rynku fantastyki jest twórca Wiedźmina, Andrzej Sapkowski. Kto zajmuje drugą lokatę, trudno tak naprawdę stwierdzić, ponieważ pretendentów można znaleźć przynajmniej kilku. Jeden z nich to z pewnością Jacek Piekara, autor obrazoburczej utopii, ojciec Mordimera Madderdina, najsłynniejszego z inkwizytorów. Jakiś czas temu miała miejsce premiera następnego tomu przygód pana o inicjałach M.M. „Ja Inkwizytor. Kościany Galeon”, bo taki nosi tytuł, w zamierzeniu ma spajać cykl i być najmroczniejszą z części. Z pewnością imponuje długością – bodaj najobszerniejsza ze wszystkich - jednak jak wyglądają pozostałe zapewnienia wydawcy w starciu z szarą, nieupiększaną pochlebstwami rzeczywistością?

Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

Recenzja komiksu: "Sisters - album 2 - Będzie zabawa"

W grudniu 2015 roku firma Egmont wypuściła na nasz rodzimy rynek drugi z dziewięciu albumów komiksu "Sisters: Będzie zabawa".

W komiksie pt. "Sisters: Będzie zabawa" spotykamy jeszcze więcej wesołych historii, które wydają się nie tylko zabawniejsze, ale niekiedy bardziej "poważniejsze", a więc takich historii, które powinny spodobać się starszym odbiorcom. I chodź słodzimy komiksowi jak możemy, to grzechem by było skłamać, że komiks jest rewelacyjny, bowiem jest on "nierówny" - podobnie jak pierwszy tom, i wciąż wiele brakuje do serii komiksowej "Jeremi".

Recenzja filmu: Spirited Away: W krainie bogów

Filmy Animowane
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

Spirited Away: W krainie bogów

W krainie bogów opowiada o losach pewnej małej dziewczynki o imieniu Chihiro, której rodzice postanowili się przeprowadzić.

Oczywiście tuż po przeprowadzce świat dziewczynki uległ w gruzach, a konieczność zostawienia swojej szkoły oraz kolegów bezsprzecznie doskwierała głównej bohaterce. Jakby tego było mało w podróży do nowego domu rodzina zabłądziła i przypadkowo trafiła do krainy bogów.Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?