Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

r e k l a m a

Recenzja filmu: "Ruchomy Zamek Hauru"

Filmy Animowane
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

"Ruchomy Zamek Hauru"

Hayo Miyazaki to jeden z najwybitniejszych reżyserów anime. Wraz ze studiem Ghibli wypuścił na rynek znakomite tytuły, które do dziś są uważane za jedne z najlepszych w swojej kategorii. Tym razem czas na recenzje filmu pod tytułem "Ruchomy zamek Hauru", który jest adaptacją książki fantasy. Film o dziwo nie jest bardzo podobny do poprzednich dzieł studia Ghilbi a niektóre sceny - a zwłaszcza zakończenie filmu - okazały się dość kontrowersyjne dla pewnej rzeszy fanów.

Recenzja komiksu: "Konungowie: Kara" - tom 3

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Kara" - tom 3

Dość ciekawa i poważna historia fantasy z komiksem "Konungowie: Kara" kończy tą sielankę... W pierwszym tomie, w którym rozpoczęła się ta ciekawie zapowiadająca się historia, oczekiwania na temat "jakości" wszystkich trzech tomów były dość duże. Komiks ten raczej nie rozczarował, ba mocno nas zaciekawił. Z kolei drugi tom, choć czytało się go z większymi wypiekami na twarzy  (przepełniony był szybką akcją), niestety okazał się nieprzeznaczony dla dzieci i dla osób wrażliwszych, ale także nie została w nim zawarta żadna większa bitwa, co nas rozczarowało.  A co możemy powiedzieć o trzecim tomie? Poczytajmy.

Recenzja komiksu: "Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Wojownicy nicości" - tom 2

Drugi tom komiksu "Konungowie", jak zresztą poprzedni pierwszy tom, mocno intryguje i ciekawi, do tego stopnia, że będziemy mieć wielką ochotę sięgnąć po następny tomik, choć niestety ostatni, kończący tą opowieść... W tym tomie fabuła, akcja posuwa się do przodu bardzo szybko, a cały komiks czyta się przez to przyjemnie. Dość szybko uświadomimy sobie, że skończyliśmy właśnie go czytać - co najważniejsze z większym zainteresowaniem aniżeli pierwszy tom. Szkoda tylko, że potwierdza się powiedzenie "nie ma rzeczy idealnych"...


Recenzja komiksu: "Konungowie: Najazdy" - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Konungowie: Najazdy" - tom 1

Witajcie. Bardzo chcieliśmy przedstawić Wam komiks "Konungowie", który z pewnością wart jest poznania. Mowa o komiksie, który liczy tylko trzy tomy, a rozpala niemal do czerwoności przez co może się spodobać miłośnikom światów wypełnionych mężnymi wojownikami, intrygami i zgliszczami wojny. W tej trzytomowej serii odnajdziemy także potwory oraz trochę magii, co sprawi, że każdy sprecyzowany czytelnik powinien docenić tą serię. Jednym słowem komiks "Konungowie: Najazdy" tom 1 wydany przez wydawnictwo Egmont powinien obowiązkowo leżeć na półce każdego miłośnika fantasy... Dlaczego?

Recenzja komiksu: Niezwykła podróż - tom 1

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Niezwykła podróż" - tom 1

W kwietniu 2017 roku Wydawnictwo KURC sprawiło wielką niespodziankę, zwłaszcza polskim miłośnikom komiksów kochających komiksy z gatunku "przygoda", "science-fiction" i "steampunk-a". Oto przed Wami recenzja powyższego komiksu: przed Wami "Niezwykła Podróż" - tom 1. Wiemy, mieliśmy szybciej zrecenzować pierwszy tom...


Recenzja komiksu Malcolm Max: Zmartwychwstanie - tom 2

Komiksy
okładka

Zapraszamy na recenzję komiksu:

"Malcolm Max: Zmartwychwstanie" - tom 2

Po dość długim okresie od napisania recenzji pierwszego tomu polskiego wydania komiksu "Malcolm Max" przyszła wreszcie pora na spojrzenie obiektywnie - jakby inaczej - na drugi tom zatytułowany "Zmartwychwstanie". Komiks przeczytałem jakiś czas temu, dziś sobie tylko odświeżyłem pamięć na potrzeby tej recenzji - przewracając kartkę za kartką tego komiksu. I co mogę powiedzieć na wstępie?

Recenzja książki: Antologia Wolsung - tom 2

Książka
okładka

Zapraszamy na recenzję książki:

"Antologia Wolsung"

- tom 2

Antologia Wolsung to sztandarowy projekt wydawnictwa Van Der Book. Pierwsza część została zrecenzowana na naszym portalu i zebrała bardzo poprawne oceny. Jak to w zbiorze opowiadań, zdarzały się i słabsze momenty, jednak całokształt zdecydowanie wypada ocenić na plus. Wniosła ona powiew świeżości oraz zaznajomiła z nowym, steampunkowym uniwersum, dotychczas mało popularnym na polskim rynku książkowym. Czy drugi tom utrzymał wysoki poziom?

Recenzja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Filmy
okładka

Zapraszamy na recenzję filmu:

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

Piraci ponownie na horyzoncie! Wszyscy spodziewają się jeszcze większej dawki humoru i nietuzinkowej akcji. Czwarta część cyklu nieco rozczarowała oczekiwania fanów i można było ją uznać nawet za mały spin-off serii, bo zabrakło w niej choćby Willa Turnera czy Elizabeth Swan. Tym razem obie postacie wracają na ekrany, ale poza nimi mamy również wiele nowych twarzy, ale czy będzie to gwarancją sukcesu?Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?