Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

r e k l a m a

Nowe wydanie książki "Czas zmierzchu". Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie!

Świat Książki
okładka

Niedawno miało premierę nowe wydanie książki "Czas zmierzchu" Głuchowskiego, zaś 24 czerwca o godz. 18:00 Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie.

Nowe wydanie jest poprawioną i odświeżoną wersją. Postacią pierwszoplanową powieści jest zawodowy tłumacz, który otrzymuje zlecenie przetłumaczenia dziennika z wyprawy, która miała na celu zdobycie świętych ksiąg Majów. Po pewnym czasie tłumacz ulega coraz większej fascynacji treścią dziennika. Rosję natomiast nawiedzają różne kataklizmy w wyniku których giną tysiące ofiar.

Książka "Ogień krzyżowy" Nancy Kress w sprzedaży! Pierwszy tom dylogii "Crossfire"

Świat Książki
okładka

7 lutego swoją premierę miała książka Nancy Kress pt. "Ogień krzyżowy"...

Przypomnijmy, że dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress. Informowaliśmy o tym fakcie w grudniu 2016 roku. Teraz - pierwszy tom - jest już dostępny w księgarniach tradycyjnych i Internetowych. Dodajmy też, że "Crossfire" ukazało się w latach 2003 - "Ogień krzyżowy" i 2004 - "Próba ogniowa". Poczytajmy opisu Wydawnictwa Rebis...


Powieść "World of WarCraft: Narodziny Hordy" już w księgarniach! Przeczytaj fragment!

Świat Książki
okładka

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment książki "World of WarCraft: Narodziny Hordy" do przeczytania...

Książka "World of WarCraft: Narodziny Hordy" to początek kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends, adresowanej do niesamowitych przygód. W ramach Blizzard Legends będą ukazywać się wznowienia najlepszych książek z uniwersum Blizzarda w nowej szacie graficznej.

Rebis zapowiada książki: "Ogień krzyżowy" oraz "Próba ogniowa" - Nancy Kress!

Świat Książki
okładka

Dzięki grafikowi Tomaszowi Morońskiemu dowiedzieliśmy się, że Rebis planuje wydać dylogię "Crossfire" uznanej autorki Nancy Kress.

Nancy Kress to pisarka znana głównie ze świetnych kreacji science fiction. W 1996 w bibliotece Nowej Fantastyki ukazał się cykl Żebracy o genetycznie zmodyfikowanej dziewczynie, potem już w latach 2012-2013 nieistniejące już wydawnictwo Almaz wypuściło w niewielkim nakładzie trylogię Prawdopodobieństwo. I tego by było na tyle - niestety. A wielkie szkoda, ponieważ autorka od lat zgarnia nominacje i laury za napisane swoje książki do Nebuli, Hugo czy Campbella...


Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?