Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

Komiks: Niezwykła Podróż - tom 2 - już dostępny! Zobacz skany!

news

okładka

Przypomnijmy, że komiks pod tytułem "Niezwykła podróż" został stworzony przez o to trzech artystów: scenarzystę Denis'a-Pierre Filippi, grafika Silvio Camboni'ego oraz Gaspard'a Yvan'a odpowiadającego za kolory.

Co czeka na nas w drugim tomie Niezwykłej Podróży? Najprościej będzie to samemu sprawdzić, bowiem drugi tom jest już w sprzedaży. Przypomnijmy też, że pierwszy tom komiksu Niezwykłej Podróży oceniliśmy dość pozytywnie, dając ocenę 9/10.

R E K L A M A

Pierwszy tom komiksu opowiadał historię o losach dwojga dzieci - Emilen i Noemie - które to zostały przywiezione z internatu do rodzinnej rezydencji. To tam jak się okazało zniknął ojciec chłopca. Młodzi bohaterowie z pomocą ich nowej opiekunki jak i zarazem będącej byłym pracownikiem zaginionego naukowca, panny Amelli oraz z Terence'm ukończyli niesamowity prototyp maszyny... Wszyscy w czwórkę pomimo różnych przeciwności losu udają się na konkurs imienia Juliusza Verne'a, aby dowiedzieć się prawdy... co się stało z naukowcem - ojcem Emilena.

Seria komiksu: "Niezwykła podróż" została sporządzona na papierze kredowym - 215 x 190 mm, w kolorze i liczy 48 stron. Cena pojedynczego egzemplarza wynosi 38 zł...

Wstecz