P O L E C A M Y

r e k l a m a

Komiks: Smerfy - 17 - Smerfowanie biżuterii - w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Siedemnasty tom polskiego wydania komiksu "Smerfy" jest już w sprzedaży!

Smerfy szykują się do obchodów święta wiosny, ale Zgrywus wpada w ręce wędrownych kuglarzy. Pewien łotr wymyśla dla niego ryzykowne zajęcie, podczas którego Smerf nauczy się otwierać wszystkie zamki i kłódki... Tymczasem przyjaciele wyruszają mu na ratunek, ale będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby bezpiecznie wrócić do domu!

Fantasy Komiks - tom 28 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Wydany niedawno - już dwudziesty ósmy tom antologii "Fantasy Komiks” - jest w sprzedaży.

Tom ten zawiera dwa albumy kontynuujące serie znane z poprzednich wydań "Fantasy Komiks". "W Rozbitkach z Ythaq" bohaterowie przedostają się do wszechświata równoległego i lądują awaryjnie na planecie zamieszkanej przez kilka ras, z których tylko jedna używa zaawansowanej technologii. Rozbitkowie mają małe szanse, aby wrócić do własnej rzeczywistości.

Komiks Ekho. Lustrzany świat - Sekret Preshaunów - tom 5 - w sprzedaży. Zobacz wyjątkowe skany!

Komiks
okładka

Już są do obejrzenia przykładowe plansze z piątego tomu serii "Ekho. Lustrzany świat". Kolejny, przepiękny tom trafił do sprzedaży. A w nim niespodzianka...

Okazuje się, że polskie wydanie tego albumu jest wyjątkowe - na skalę światową, bowiem piąty tom polskiego wydania komiksu "Ekho. Lustrzany świat" zawiera dodatkowe strony niepublikowane w oryginalnej edycji francuskiej.


Komiks: Niezwykła Podróż - tom 1 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

To prawdziwa gratka dla polskich czytelników, bowiem ukazał się nowy komiks: "Niezwykła podróż - tom 1", którego scenarzystą jest Denis-Pierre Filippi. Za świetną oprawę graficzną odpowiada Silvio Camboni, zaś za piękne kolory Gaspard Yvan.

O czym jest komiks? Sprawdźmy. W skrócie to opowieść zainspirowana twórczością Juliusza Verne'a oraz steampunkowym klimatem - w komiksie odkryjemy niesamowite wynalazki, przygodę oraz tajemnice...


Komiks dla dorosłych: "Golden Dogs - 1 - Fanny" już w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Ukazał się nowy komiks, którego scenarzystą jest Stephen Desberg. Za rysunek odpowiada Griffo, zaś za kolor Angel Bautista oraz Roberto Burgazzoli.

Golden Dogs to tytułowa banda, składająca się z czterech osób. Akcja toczy się na początku XX wieku, zaś główną bohaterką jest Fanny, która jest sierotą i mieszka w londyńskich slumsach w największej metropolii tamtego okresu. Całość jest okraszona poczuciem humoru i lekkimi wstawkami erotycznymi.

Zapowiedź: Asteriks - Album 37 - zapowiedziany na 25 października!

Komiks
blame-news

Powstający nowy, 37 album komiksu z serii Asteriks, ukaże się jesienią tego roku.

Premiera wersji oryginalnej zapowiedziana jest na 19 października, polska premiera na 25 października...

Przypomnijmy, że już 37 album z kolei ukaże się dwa lata po wydaniu tomu 36: Papirus Cezara. Autorem scenariusza, podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch ostatnich części, jest Jean-Yves Ferri, a rysunków Didier Conrad.

Pierwszy tom komiksu "Amulet" w sprzedaży!

Komiks
blame-news

Komiks "Amulet" autorstwa Kazu Kibuishiego - uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry'ego Pottera - w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! "Amulet" to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale i nie tylko!Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?