Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

Ekho. Lustrzany świat - Deep South - tom 6 w sprzedaży

Komiks
okładka

Już są do obejrzenia przykładowe plansze z szóstego tomu serii "Ekho. Lustrzany świat".

Kolejny, fajny tomik trafił właśnie do sprzedaży.

Komiks: Niezwykła Podróż - tom 2 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Przypomnijmy, że komiks pod tytułem "Niezwykła podróż" został stworzony przez o to trzech artystów: scenarzystę Denis'a-Pierre Filippi, grafika Silvio Camboni'ego oraz Gaspard'a Yvan'a odpowiadającego za kolory.

Co czeka na nas w drugim tomie Niezwykłej Podróży? Najprościej będzie to samemu sprawdzić, bowiem drugi tom jest już w sprzedaży. Przypomnijmy też, że pierwszy tom komiksu Niezwykłej Podróży oceniliśmy dość pozytywnie, dając ocenę 9/10.

Zapowiedź komiksowych adaptacji filmów "Star Wars"

Komiks
okładka

Wydawnictwo Egmont w listopadzie wdroży do sprzedaży serię komiksowych adaptacji filmów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Za scenariusz odpowiada Alessandro Ferrari, a za rysunki Kawaii Creative Studio, Davide Turotti. Tłumaczeniem zajmie się Maciej Drewnowski (Nowa nadzieja), Bartosz Czartoryski (Mroczne widmo i Przebudzenie Mocy).


W sprzedaży trzeci tom komiksu "Malcolm Max: Zmrok"

Komiks
okładka

To już trzeci, ostatni tom, osadzonych w realiach wiktoriańskiego Londynu, opisanych w steam punkowym stylu przygód dżentelmena detektywa Malcolma Maxa i jego uroczej partnerki, Charismy Myszkiny - potomkini prastarego wampirzego rodu...

"Nad Londynem rozpętuje się piekło, które zagraża nie tylko jego mieszkańcom ale i samej królowej Wiktorii. Śledztwo prowadzi głównych bohaterów do młodego wynalazcy o włoskich korzeniach, niejakiego Guglielmo M... Siejący grozę ludzie-maszyny, duchy, nowoczesna technika i kobiety wyzwolone. Pełna humoru wybuchowa mieszanka."

Komiks: Smerfy - 17 - Smerfowanie biżuterii - w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Siedemnasty tom polskiego wydania komiksu "Smerfy" jest już w sprzedaży!

Smerfy szykują się do obchodów święta wiosny, ale Zgrywus wpada w ręce wędrownych kuglarzy. Pewien łotr wymyśla dla niego ryzykowne zajęcie, podczas którego Smerf nauczy się otwierać wszystkie zamki i kłódki... Tymczasem przyjaciele wyruszają mu na ratunek, ale będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby bezpiecznie wrócić do domu!

Fantasy Komiks - tom 28 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Wydany niedawno - już dwudziesty ósmy tom antologii "Fantasy Komiks” - jest w sprzedaży.

Tom ten zawiera dwa albumy kontynuujące serie znane z poprzednich wydań "Fantasy Komiks". "W Rozbitkach z Ythaq" bohaterowie przedostają się do wszechświata równoległego i lądują awaryjnie na planecie zamieszkanej przez kilka ras, z których tylko jedna używa zaawansowanej technologii. Rozbitkowie mają małe szanse, aby wrócić do własnej rzeczywistości.


Komiks Ekho. Lustrzany świat - Sekret Preshaunów - tom 5 - w sprzedaży. Zobacz wyjątkowe skany!

Komiks
okładka

Już są do obejrzenia przykładowe plansze z piątego tomu serii "Ekho. Lustrzany świat". Kolejny, przepiękny tom trafił do sprzedaży. A w nim niespodzianka...

Okazuje się, że polskie wydanie tego albumu jest wyjątkowe - na skalę światową, bowiem piąty tom polskiego wydania komiksu "Ekho. Lustrzany świat" zawiera dodatkowe strony niepublikowane w oryginalnej edycji francuskiej.

Drugi tom komiksu "Amulet" w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
obrazek

Drugi tom komiksu "Amulet" autorstwa Kazu Kibuishiego - uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry'ego Pottera - w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! "Amulet" to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale i nie tylko!

Komiks dla dorosłych: "Golden Dogs - 2 - Orwood" już w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Drugi tom polskiego wydania komiksu "Golden Dogs" jest już w sprzedaży!

Przypomnijmy, że scenarzystą tego komiksu dla dorosłych jest Stephen Desberg. Za rysunek odpowiada Griffo, zaś za kolor Angel Bautista oraz Roberto Burgazzoli.