P O L E C A M Y

r e k l a m a

Netflix zapowiada serial o Wiedźminie?! Tomasz Bagiński reżyserem!

Kino Domowe
okładka

Netflix poinformował, że chce zająć się wyprodukowaniem anglojęzycznej serii bazującej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego...

Serial ma czerpać pełnymi garściami ze zbioru ośmiu tomów - powieści i zbiorów opowiadań - wiedźmina: Geralta z Rivii. Co istotne, w produkcję zaangażowany ma być również sam Andrzej Sapkowski, który ma współpracować z twórcami serialu jako konsultant kreatywny.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD! [Wideo]

Kino Domowe
okładka

Dwukrotnie nominowany do Oscara film: "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" jest już dostępny na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD...

Co znajdziemy na płycie prócz filmu? Przede wszystkim niepublikowane dotąd materiały specjalne z udziałem aktorów i twórców, którzy odsłonią kulisy produkcji. Dowiedz się, jak powstawał film i zobacz ukryte nawiązania. Odkryj szczegóły, które mogły być niezauważone w kinie.


Animowany film: "Bociany" już na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD! [Wideo]

Kino Domowe
okładka

Od 1 marca jest możliwość zakupienia zwariowanej animacji, filmu "Bociany".

Do lotu, gotowi, start! Kiedy Warner Bros Home Entertainment zaprezentował film "Bociany" - zakręconą przygodową animację w reżyserii Nicka Stollera i Douga Sweetlanda byliśmy podekscytowani polskim zwiastunem filmu. Minęło już trochę czasu od kinowej premiery, większość osób po zetknięciu się z filmem nie powinna żałować poświęconego mu czasu, a nawet zapragnąć mieć go w swojej kolekcji. No właśnie, może czas "wybrać" się na zakupy?

Unia Europejska chce znieść w Internecie blokady regionalne!

Kino Domowe
okładka

UE chce, byśmy mogli podróżować po Europie i cieszyć się swoimi ulubionymi filmami, serialami czy muzyką - bez blokad!

Czy Internet na terenie Unii Europejskiej w końcu stanie się mniej irytujący, bez informacji typu "Przepraszamy, ale ten materiał jest niedostępny w twoim kraju”. Takie komunikaty są efektem stosowania przez usługodawców lub właścicieli praw autorskich blokady regionalnej, blokady, którą znieść chce Unia Europejska.