Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

r e k l a m a

W sprzedaży gra: Pandemic - czas Cthulhu od wydawnictwa Lacerta

Gry karciane i planszowe
obrazek

Jest to gra kooperacyjna, w której albo wszyscy wygrywają, albo wszyscy przegrają. Każdy uczestnik ma swoje zadania i umiejętności, z których musi korzystać tak, aby zwiększyć szanse na wygraną całej grupy.

"Starożytne istoty o wyjątkowej inteligencji, zwane Przedwiecznymi, wiją się u bram swoich kosmicznych cel. Wraz z ich przebudzeniem rozpęta się era szaleństwa, chaosu i zniszczenia tego, co postrzegamy jako rzeczywistość. Wszystko, co kochasz i znasz, zostanie unicestwione!"

Portal Games: Trwa przedsprzedaż gry 4x - Artefakty Obcych

Gry karciane i planszowe
obrazek

Artefakty Obcych to karciana (4x) gra w klimacie science-fiction autorstwa Violi Kijowskiej i Marcina Ropki, w której gracze wcielają się w międzygalaktyczne korporacje. W grze będziemy wysyłać swoje statki i zdobywać pozycję w kosmosie.

Największe i najbardziej rozwinięte rasy galaktyki rozpoczęły wyścig. Podczas naszej podróży zwiedzimy wiele planet, rozwiniemy nasze technologie i przygotujemy potężną flotę statków.


Gra karciana: Wilkołaki od wydawnictwa Lacerta w sprzedaży!

Gry karciane i planszowe
obrazek

Ukazała się nowa gra od wydawnictwa Lacerta...

Wilkołaki to szybka gra, przy której może bawić się od 3 do nawet 10 graczy. W trakcie gry wcielicie się w przebiegłe wilkołaki, zdradliwego intryganta, pomocnego jasnowidza czy jedną z wielu innych postaci. Jako mieszkańcy wsi macie tylko jedną noc, aby odnaleźć wilkołaki i wygnać choć jednego z nich. Jeśli się wam to uda, wygracie.

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"! [Wideo]

Gry karciane i planszowe
blame-news

Wydawnictwo Portal uruchomiło na swojej stronie internetowej przedsprzedaż polskiej wersji hitu od Cool Mini or Not, grę "The Others".

The Others to wspaniała przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Jeden z graczy kieruje poczynaniami Grzechu i podległych mu kreatur, a pozostali wcielają się w drużynę FAITH - jedyną szansę ludzkości. Brzmi skomplikowanie? Poczytajcie co pisze sam polski wydawca.Witajcie!

Szukasz sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych treści? Na pewno masz dość nieprzefiltrowanych treści na stronach www?! Dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do przesyłania nam recenzji, nowinek, w nagrodę otrzymacie gotówkę i nagrody!


na zakupy?

emag-logo

alsen-pl

mediaexpert-logo

komputronik-pl-logo

morele-net-logo

zadowolenie-pl-logo

neo24-pl-logo-80x15

rtv-euro-agd-logo

media-markt-logo

selkar-logo-128x41

na zakupy?