Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

W sprzedaży gra: Pandemic - czas Cthulhu od wydawnictwa Lacerta

Gry karciane i planszowe
obrazek

Jest to gra kooperacyjna, w której albo wszyscy wygrywają, albo wszyscy przegrają. Każdy uczestnik ma swoje zadania i umiejętności, z których musi korzystać tak, aby zwiększyć szanse na wygraną całej grupy.

"Starożytne istoty o wyjątkowej inteligencji, zwane Przedwiecznymi, wiją się u bram swoich kosmicznych cel. Wraz z ich przebudzeniem rozpęta się era szaleństwa, chaosu i zniszczenia tego, co postrzegamy jako rzeczywistość. Wszystko, co kochasz i znasz, zostanie unicestwione!"

Portal Games: Trwa przedsprzedaż gry 4x - Artefakty Obcych

Gry karciane i planszowe
obrazek

Artefakty Obcych to karciana (4x) gra w klimacie science-fiction autorstwa Violi Kijowskiej i Marcina Ropki, w której gracze wcielają się w międzygalaktyczne korporacje. W grze będziemy wysyłać swoje statki i zdobywać pozycję w kosmosie.

Największe i najbardziej rozwinięte rasy galaktyki rozpoczęły wyścig. Podczas naszej podróży zwiedzimy wiele planet, rozwiniemy nasze technologie i przygotujemy potężną flotę statków.

Trwa zbiórka na Dized - aplikację przeznaczoną dla graczy gier planszowych [Wideo]

Gry karciane i planszowe
okładka

Playmore Games to fińskie wydawnictwo gier planszowych, które rozpoczęło 28 sierpnia kampanię crowdfundingową aplikacji Dized na platformie Indiegogo.

W ciągu pierwszych 24 godzin projekt osiągnął ponad 35% minimalnego celu (obecnie 68%).


Tanio, taniej - gra planszowa: Ocaleni tańsza o 50 złotych!

Gry karciane i planszowe
obrazek

Zaledwie w czerwcu na sklepowe półki trafiła nowa gra od wydawnictwa REBEL.pl: "Ocaleni", a już gdzieniegdzie została obniżona jej cena.

Gra planszowa "Ocaleni" przeznaczona jest dla 2-4 osób, a czas rozgrywki wynosi około 25 - 100 minut. Przypomnijmy, że sugerowana cena detaliczna to 199,95 zł, a zapoznać się z instrukcją możemy jeszcze przed zakupem w tym miejscu.

Gra karciana: Wilkołaki od wydawnictwa Lacerta w sprzedaży!

Gry karciane i planszowe
obrazek

Ukazała się nowa gra od wydawnictwa Lacerta...

Wilkołaki to szybka gra, przy której może bawić się od 3 do nawet 10 graczy. W trakcie gry wcielicie się w przebiegłe wilkołaki, zdradliwego intryganta, pomocnego jasnowidza czy jedną z wielu innych postaci. Jako mieszkańcy wsi macie tylko jedną noc, aby odnaleźć wilkołaki i wygnać choć jednego z nich. Jeśli się wam to uda, wygracie.

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji "The Others"! [Wideo]

Gry karciane i planszowe
blame-news

Wydawnictwo Portal uruchomiło na swojej stronie internetowej przedsprzedaż polskiej wersji hitu od Cool Mini or Not, grę "The Others".

The Others to wspaniała przygodowa gra akcji w klimacie horroru. Jeden z graczy kieruje poczynaniami Grzechu i podległych mu kreatur, a pozostali wcielają się w drużynę FAITH - jedyną szansę ludzkości. Brzmi skomplikowanie? Poczytajcie co pisze sam polski wydawca.


Nowa talia kart: "SteamPunk" od Trefl-Kraków

Gry karciane i planszowe
blame-news

Fabryka kart i gier: Trefl-Kraków wydała nową, ciekawą talię kart z serii Excellent...

Talia kart SteamPunk inspirowana jest steampunkowym klimatem. Stworzeniem klimatycznych ilustracji zajęła się Elwira Pawlikowska, a nowa talia kart to połączeniei czasów wiktoriańskich i okresu rewolucji przemysłowej.