Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

Pierwszy zwiastun Jurassic World: Upadłe królewstwo

Filmy (Kinowe)
okładka

Zobacz pierwszy opublikowany zwiastun drugiej części filmu "Jurassic World".

To już piąta odsłona słynnej serii filmów z dinozaurami, zapoczątkowanej w 1990 roku przez "Jurassic Park" Stephena Spielberga.

Kolejny film na podstawie gry: Rampage - premiera w 2018 [Zwiastun]

Filmy (Kinowe)
okładka

Nie wszystkie ekranizacje gier są udane. A jak będzie w przypadku filmu "Rampage"?

Główną rolę w filmie zagra Dwayne Johnson, znany miedzy innymi z filmu "Szybcy i wściekli"...

Powstanie czwarta trylogia Star Wars oraz aktorski serial

Filmy (Kinowe)
okładka

Lucasfilm poinformował o planowanej, kolejnej  trylogii "Gwiezdnych Wojen"...

Choć nikt jeszcze nie widział filmu "Star Wars: Ostatni Jedi" to najwidoczniej Disney uznał, że reżyserem i scenarzystą czwartej trylogii Gwiezdnych Wojen pozostanie ta sama osoba.


Blade Runner 2049 może przynieść producentom 80 milionów dolarów strat

Filmy (Kinowe)
okładka

Pomimo dobrego ogólnego odbioru przez widzów jak i przez krytyków, film Łowca Androidów 2049 okazuje się porażką finansową?

Najzwyczajniej film Blade Runner 2049 nie zdołał przyciągnąć dość dużej ilości widzów. Szkoda, bo również naszym zdaniem to film klimatyczny.

Powstanie nowa część filmu: "Matrix"?

Filmy (Kinowe)
okładka

Zak Penn podał na Twitterze, że pracuje nad scenariuszem kolejnego filmu z serii "Matrix".

Co ważne, nie będzie to ani reboot, ani kontynuacja. Nie znany jest jeszcze ani reżyser ani obsada. Wytwórnia Warner Bros chce kontynuować serię "Matrix" ponieważ trylogia zarobiła w kinach ponad półtora miliarda dolarów...

Drugi zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"

Filmy (Kinowe)
okładka

"Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" to już ósmy film z głównej serii uniwersum. Właśnie przedstawiono jego zwiastun. Wszystko wygląda i zapowiada się bardzo dobrze.

Zwiastun koncentruje się przede wszystkim na dwóch postaciach: to Rey (w tej roli Daisy Ridley) oraz Kylo Ren (grany przez Adama Drivera).


"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" już na DVD i na Blu-Ray [Wideo]

Filmy (Kinowe)
okładka

Film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara jest już dostępny na Blu-ray 3D, Blu-ray oraz DVD.

Dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w filmie Piraci z Karaibów. Na krańcu świata 12-letni Henry Turner (Lewis McGowan) przybywa na pokład Latającego Holendra by poinformować swojego ojca Williama (Orlando Bloom), że istnieje sposób na zdjęcie z niego klątwy niepozwalającej mu opuścić nawiedzonego statku. Henry jest przekonany, że zaklęcie może zdjąć mityczny Trójząb Neptuna, jednak Will nie wierzy, że taki przedmiot w ogóle istnieje i nakazuje synowi powrót na ląd.

Pierwszy zwiastun filmu Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej

Filmy (Kinowe)
okładka

Podziwiać już można pierwszy zwiastun filmu Tomb Raider, który na ekrany kin wejdzie w marcu 2018 roku. Bohaterkę Larę Croft zagra Alicia Vikander.

Twórcy potwierdzili datę kinowej premiery, czyli 16 marca 2018 roku. Film będzie także dostępny w trójwymiarze. Na ekranie pojawią się także - Walton Goggins, Hannah John-Kamen, Dominic West i Daniel Wu.

Władysław Pasikowski nakręci "Pitbulla: Ostatni pies" z Marcinem Dorocińskim

Filmy (Kinowe)
okładka

Marcin Dorociński poinformował, że powróci w kolejnej części filmu "Pitbull. Ostatni pies".

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski. Ponadto powróci Rafał Mohr w roli podkomisarza Krzysztofa Magiery ps. Nielat, Krzysztof Stroiński jako aspirant Mirosław Saniewski ps. Metyl oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak w roli tzw. lekarza ostatniego kontaktu.