Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

Premiera filmu animowanego: "Bociany"! [Zwiastun]

news

okładka

Już od dzisiaj jest możliwość zobaczenia w polskich kinach zwariowanej animacji w filmie zatytułowanym "Bociany".

Trzeba przyznać, że opublikowany miesiąc temu polski zwiastun raczej kusi, aby sprawdzić czy ten film jest wart obejrzenia i wydania rzecz jasna trochę pieniędzy z zaskórniaka.

Film animowany "Bociany" powinien z pewnością znaleźć dużą ilość odbiorców wśród dzieci i rodziców oraz wśród samej młodzieży rzecz jasna, bowiem piękna, kolorowa grafika oraz raczej dobrze napisana historia wraz z dużą domieszką humoru w tym filmie niejednego zauroczy... Oczywiście nie możemy Was namawiać i polecać już filmu, którego jeszcze nie obejrzeliśmy, aczkolwiek chcieliśmy tylko podzielić się z naszymi spostrzeżeniami po obejrzeniu polskich zwiastunów.

R E K L A M A

Oficjalny opis fabuły:

"Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia - musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulipem, jedynym człowiekiem na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie."

Zapowiada się dobra zabawa... Warto obejrzeć ten zwiastun!

INFO:

Kraj: USA
Rok produkcji: 2015?-2016
Czas trwania: 1h 27 min.
Gatunek: Animowany, Przygodowy, Familijny
Wiek: bez ograniczeń

Reżyseria: Nicholas Stoller, Doug Sweetland
Scenariusz: Nicholas Stoller
Obsada: Joanna Brodzi, Adam Ferency, Dominika Kluźniak, Paweł Wilczak, Cezary Żak, inni
Data premiery: 14 październik 2016 (Polska), 22 wrzesień 2016 (Świat)

Zobacz także:

Wstecz