P O L E C A M Y

r e k l a m a

Powstanie nowy reboot anime: "Ghost in the Shell"!

Filmy animowane (Kino)
okładka

Ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad filmem animowanym "Ghost in the Shell". Za jego reżyserię odpowiadać będą: Kenji Kamiyama - twórca serialu "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" i Shinji Aramaki ("Appleseed").

Wygląda na to, że szefowie Kodansha oraz Production I.G wierzą, że uda im się dokonać tego co Masamune Shirow dokonał w 1995 roku, kiedy to powstało jego kultowe anime "Ghost in the Shell".

Kolejny zwiastun anime: "Genocidal Organ" i data premiery!

Filmy animowane (Kino)
okładka

Znana jest już japońska - kinowa data premiery anime "Genocidal Organ".

Ze względu na problemy finansowe studiów, które zajmowały się kolejnymi etapami adaptacji książek Itoh, całość jest opóźniona już niemal o rok... Niedawno został także udostępniony półminutowy trailer tej produkcji.

Przypomnijmy, że anime "Gencoidal Organ" to mroczna wizja przyszłości, naszpikowana sporą dawką cyberpunka...

Hayao Miyazaki znów wraca z emerytury! Co dalej?

Filmy animowane (Kino)
okładka

Niecały tydzień temu - 13 listopada - Hayao Miyazaki Hayao - znany reżyser anime w programie telewizji NHK ogłosił, że powraca do tworzenia pełnometrażowych filmów animowanych.

Przypomnijmy, że 75-letni japoński reżyser odszedł na emeryturę trzy lata temu. Mając jednak dużo wolnego były reżyser zabrał się za krótką animację CG dla muzeum Ghibli, Kemushi no Boro (Boro Gąsienica). Ale...