Nasze

serwisy:

P O L E C A M Y

Powstanie nowy reboot anime: "Ghost in the Shell"!

Filmy animowane (Kino)
okładka

Ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad filmem animowanym "Ghost in the Shell". Za jego reżyserię odpowiadać będą: Kenji Kamiyama - twórca serialu "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" i Shinji Aramaki ("Appleseed").

Wygląda na to, że szefowie Kodansha oraz Production I.G wierzą, że uda im się dokonać tego co Masamune Shirow dokonał w 1995 roku, kiedy to powstało jego kultowe anime "Ghost in the Shell".

Kolejny zwiastun anime: "Genocidal Organ" i data premiery!

Filmy animowane (Kino)
okładka

Znana jest już japońska - kinowa data premiery anime "Genocidal Organ".

Ze względu na problemy finansowe studiów, które zajmowały się kolejnymi etapami adaptacji książek Itoh, całość jest opóźniona już niemal o rok... Niedawno został także udostępniony półminutowy trailer tej produkcji.

Przypomnijmy, że anime "Gencoidal Organ" to mroczna wizja przyszłości, naszpikowana sporą dawką cyberpunka...

Hayao Miyazaki znów wraca z emerytury! Co dalej?

Filmy animowane (Kino)
okładka

Niecały tydzień temu - 13 listopada - Hayao Miyazaki Hayao - znany reżyser anime w programie telewizji NHK ogłosił, że powraca do tworzenia pełnometrażowych filmów animowanych.

Przypomnijmy, że 75-letni japoński reżyser odszedł na emeryturę trzy lata temu. Mając jednak dużo wolnego były reżyser zabrał się za krótką animację CG dla muzeum Ghibli, Kemushi no Boro (Boro Gąsienica). Ale...


Wieści o Project Itoh... Nieznana data premiery anime Genocidal Organ! [Zwiastun]

Filmy animowane (Kino)
okładka

Film Genocidal Organ miał trafić do kin jeszcze w październiku 2016. Teraz wiemy, że premiera nieco się przesunie - choć nie wiemy o ile...

Studio Manglobe które pierwotnie zajmowało się tą produkcją anime ogłosiło na początku września bankructwo. Procedura wejdzie w życie w listopadzie, a dług studia sięgnął 4,43 mln dolarów.

Premiera filmu animowanego: "Bociany"! [Zwiastun]

Filmy animowane (Kino)
okładka

Już od dzisiaj jest możliwość zobaczenia w polskich kinach zwariowanej animacji w filmie zatytułowanym "Bociany".

Trzeba przyznać, że opublikowany miesiąc temu polski zwiastun raczej kusi, aby sprawdzić czy ten film jest wart obejrzenia i wydania rzecz jasna trochę pieniędzy z zaskórniaka.

Zapowiedź kinowego anime: "Blame!" [Zwiastun]

Filmy animowane (Kino)
blame-news

W końcu! Zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu "Blame!", zrealizowanego na podstawie mangi Tsutomu Nihei.